Vážení zákazníci, máte potíže s ověřením věku? Volejte nám na číslo 602 813 268! Rádi Vám poradíme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme Vám. 

Doutníky Leonel Barber Pole

Mnoho skvělých chutí z Hondurasu přináší nová limitovaná edice doutníků Leonel Barber Pole 2022. Prémiové doutníky v nejvyšší kvalitě – to jsou Leonel Barber Pole.

Barber Pole jsou první doutníky značky Leonel, které pochází výhradně z Hondurasu. Přiklání se tak k podpoře dlouhé tabákové tradice v této krásné zemi. Vyrábí se z nejlepších tabáků z Hondurasu. Mistrovské umění zkušených Torcederos, kteří je ručně rolují s vášní a láskou, je obsaženo v každém jednotlivém doutníku.

Doutníky Leonel Barber Pole jsou charakteristické rafinovaným obalem, který se skládá ze dvou prvotřídních krycích listů. Jeden je světlejší, druhý tmavší. Tato již na první pohled přitažlivá kombinace je korunována intenzivním chuťovým zážitkem.

Mnohostranná a plně vyvážená chuť těchto harmonických doutníků střední síly je podmanivá svými jemnými, smetanovými a čokoládovými tóny, které se úžasně snoubí se stopou pepřového koření. Aroma doutníků je lehké, nevtíravé a elegantní.

Leonel Barber Pole Limited Edition 2022 jsou k dispozici ve formátu Toro a jsou baleny po deseti kusech v elegantní dárkové dřevěné krabici.

Přísně limitovaná edice byla vyrobena jen v celkovém počtu 1000 kusů.

 
329
299013292990
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem