Vážení zákazníci, máte potíže s ověřením věku? Volejte nám na číslo 602 813 268! Rádi Vám poradíme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme Vám. 

Doutníky Don Tomas

Don Tomas je úspěšně zavedená obchodní značka pro prémiové doutníky vyráběné v Karibské oblasti.

Řada Don Tomas Clasico se vyrábí tradičním způsobem v Hondurasu, podle původní receptury.

Základním stavebním prvkem při míchání lahodné tabákové směsi pro výrobu doutníků je použití dobře vyzrálého tabáku zvaného Ometepe. Ometepe je největší ostrov ve Velkém jezeře Nikaragua na jihu země. Ostrov je sopečného původu a právě na úrodných svazích sopek Concepcion a Maderas se pěstuje tabák Ometepe. Jedinečné mikroklima propůjčuje tabáku bohatou chuť a aroma s nasládlým podtónem. 

S doutníky Don Tomas Clasico se nezmýlíte, je to rozhodně správná volba. 

Doutníky Don Tomas série Dominicana Republic jsou ručně vyráběné doutníky z Dominikánské republiky. Pro společnost STG, která v současnosti vlastní značku Don Tomas, je roluje manufaktura General Cigar Dominicana S.A. (GCD) v Santiagu de los Caballeros. Doutníky jsou poctou Felixovi Gonzalezovi (1952-2011). Za více než 30 let práce pro General Cigar Dominicana S.A. práce významně přispěl k úspěchu společnosti svojí erudicí a intuicí. Jako vášnivý kuřák doutníků byl plně respektován jako zodpovědný odborník na tabák a také vysoce ceněn jako nesmírně laskavý a obětavý člověk.

Doutníky jsou produkovány podle všeobecných celosvětově uznávaných standardů vysoké kvality za mimořádně atraktivní cenu.

 
89
29901892990
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem