Vážení zákazníci, máte potíže s ověřením věku? Volejte nám na číslo 602 813 268! Rádi Vám poradíme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme Vám. 

Poradíme Vám

doutníky - do článku

Umíme Vám také správně a rychle poradit s nákupem a vítáme osobní kontakt se zákazníky.

Poradíme Vám na základě vlastních zkušeností s výběrem vhodného zboží.

Jsme profesionální kuřáci, naše práce je nám i zábavou a máme dlouholetou praxi v oboru.

Vše Vám rádi a ochotně vysvětlíme, jsme plně připraveni odpovědět na Vaše dotazy.

Tradice již od roku 1996 nás zavazuje. 

Telefonicky přijímáme samozřejmě také Vaše objednávky - volejte číslo 602 813 268 

 

Kouření doutníků je vášeň. Je to slavnostní a radost přinášející proces, který začíná ještě dlouho před samotným zapálením, už samotným nákupem doutníků. S kouřením doutníků máme spojenou naprostou pohodu a pocit spokojenosti. Doutníky jsou symbolem vítězství a úspěchu. Potřebujete poradit, jak doutníky správně skladovat, oříznout, zapálit, a vychutnat? My Vám správně poradit umíme. A Vaše důvěra nás potěší.

Správnému skladování doutníků v humidoru, s automatickou regulací teploty a vlhkosti vzduchu, věnujeme maximální pozornost a soustavnou péči. Doutníky, které si u nás koupíte jsou vždy čerstvé, krásně aromatické a se zárukou 100% kvality. A navíc je samozřejmé, že zboží Vám nabízíme za příznivé ceny. Jsme přímými dovozci, máme pod plnou kontrolou všechny vlastní náklady a zboží od nás cestuje rovnou k Vám, bez zbytečných distributorů. Tedy i naše prodejní ceny mohou být nízké.