Vážení zákazníci, máte potíže s ověřením věku? Volejte nám na číslo 602 813 268! Rádi Vám poradíme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme Vám. 

Doutníky jednotlivé kusy

doutníky - jednotlivé kusy_1

Vychutnejte si dokonalý zážitek s našimi doutníky z Dominikánské republiky a Nikaragui!

Od cenově dostupných doutníků až po luxusní varianty, naše široká nabídka zahrnuje doutníky pro každého nadšence. U nás si můžete vybrat jednotlivé kusy, abyste mohli ochutnat různé druhy a najít svůj oblíbený doutník.

A pokud už víte, které doutníky vám nejvíce chutnají, doporučujeme vám objednat celé obchodní balení s možností slevy 5-10%!

Nezapomeňte, že vynikající chuť a kvalitu mohou nabízet i levné doutníky. Všechny naše doutníky jsou pečlivě vyrobeny tradičním ručním balením a obsahují pouze přírodní tabák. Zkuste doutníky z Dominikánské republiky od značek Leonel nebo Casa Culinaria, které konkurují i slavným kubánským doutníkům. A pokud preferujete doutníky z Nikaraguy, nechte se okouzlit tou nejlepší kvalitou, kterou tato země nabízí.

 

NÁŠ TIP :
Při koupi více jednotlivých kusů doutníků nezapomínejte na správné uskladnění v humidoru pro uchování čerstvé a svěží chuti i vůně. S výběrem humidoru na doutníky či jak správně doutníky kouřit Vám rádi poradíme. 

 

Stránka 1 z 3 - 78 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 78 položek celkem