OMEZENÍ PROVOZU E-SHOPU a VÝDEJNÍHO MÍSTA NEHVIZDY od 15.09.2021 do 28.09.2021. Vaše objednávky budeme vyřizovat (předávat dopravci) se zpožděním až dne: středa 29.09.2021. Děkujeme Vám za pochopení.

Kontrolní ochutnávky doutníků

doutníky - do článku

Správnému skladování doutníků v humidoru, s automatickou regulací teploty a vlhkosti vzduchu, věnujeme maximální pozornost a soustavnou péči. Doutníky, které si u nás koupíte jsou vždy čerstvé a svěží, krásně aromatické a se zárukou 100% kvality. Doutníky také pravidelně ochutnáváme pro kontrolu jejich chuťových vlastností.

 doutníky24.cz - humidory sady

Osobně jsme prověřili a zkontrolovali kvalitu všech produktů, které nabízíme. Zaručujeme Vám kvalitní zboží.

Zboží Vám nabízíme za příznivé ceny. Jsme přímými dovozci a máme pod plnou kontrolou všechny náklady. Tedy i naše prodejní ceny jsou nízké.

Naprostá většina zboží je u nás skladem. Dodání zboží je okamžité a spolehlivé. Žádné zbytečné čekání.

Zboží si můžete osobně vyzvednout v naší kamenné provozovně v Nehvizdech. Dokonce ani nemusíte nic objednávat v e-shopu. Stačí nám zavolat a domluvit si termín Vaší návštěvy. Jsme jen pár minut cesty autem z centra Prahy a pohodlně u nás zaparkujete. Přivítáme Vás v příjemném a klidném prostředí a navštívit nás po telefonické dohodě můžete skoro kdykoliv. Rádi Vám plně vyhovíme. Individuální přístup k možnostem a potřebám zákazníků je pro nás zcela samozřejmý.

doutníky24.cz - humidory fanoušci_2

Umíme Vám také správně poradit. Na základě vlastních zkušeností. Jsme profesionální kuřáci, naše práce je nám i zábavou, máme dlouholetou praxi v oboru. Tradice již od roku 1996 nás zavazuje. 

 

Řídíme se filozofií, že jen spokojenost zákazníků je receptem na úspěch.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.