Vážení zákazníci, máte potíže s ověřením věku? Volejte nám na číslo 602 813 268! Rádi Vám poradíme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme Vám. 

Doutníky Vám odesíláme pečlivě zabalené

doutníky - do článku

Garantujeme Vám, že naše optimálně uložené doutníky dorazí v dokonalé kvalitě na Vaší dodací adresu. Doutníky skladujeme při 68% - 72% relativní vlhkosti vzduchu a teplotě 18-19° C. Naše pečlivé balení zásilek udržuje prémiové doutníky čerstvé a svěží až po dobu 14 dní, aniž by bylo nutné je skladovat v humidoru; to je to, co pro nás znamená záruka 100% kvality.

Doutníky podléhají poslední kontrole kvality těsně před odesláním zásilky. To nám umožňuje zajistit, aby zákazníkům byly dodány pouze doutníky v prvotřídní kondici.

Objednáváte-li jednotlivé kusy doutníků, tak pak je každý doutník zabalen ve vlastním ochranném obalu. Tento obal pomáhá udržet konstantní vlhkost a zajišťuje, že aroma doutníku není ovlivněno jinými doutníky. Všechny doutníky potom vložíme do dalšího, hermeticky uzavřeného obalu, aby neztrácely požadovanou vlhkost a svěžest. Následně doutníky poskládáme do speciálního kartonu z extra silné papírové lepenky, který doutníky chrání před vnějšími vlivy a mechanickým poškozením. Tím dosáhneme velmi vysoké ochrany našich prémiových doutníků na cestě k Vám.

doutníky - doprava

Také celé kompletní krabice (obchodní balení) doutníků jsou samozřejmě rovněž pečlivě zabaleny, aby se zabránilo ztrátě vlhkosti a mechanickému poškození při přepravě do místa určení.