Vážení zákazníci, dovolte nám, oznámit Vám OMEZENÍ osobního výběru zboží po dobu epidemie koronaviru. Konkrétní informace Vám rádi poskytneme na telefonu 602 813 268. Děkujeme Vám za pochopení.

Doutníky Vám odesíláme pečlivě zabalené

Garantujeme Vám, že naše optimálně uložené doutníky dorazí v dokonalé kvalitě na Vaší dodací adresu. Doutníky skladujeme při 68% - 72% relativní vlhkosti vzduchu a teplotě 18-19° C. Naše pečlivé balení zásilek udržuje prémiové doutníky čerstvé a svěží až po dobu 14 dní, aniž by bylo nutné je skladovat v humidoru; to je to, co pro nás znamená záruka 100% kvality.

Doutníky podléhají poslední kontrole kvality těsně před odesláním zásilky. To nám umožňuje zajistit, aby zákazníkům byly dodány pouze doutníky v prvotřídní kondici.

Objednáváte-li jednotlivé kusy doutníků, tak pak je každý doutník zabalen ve vlastním ochranném obalu. Tento obal pomáhá udržet konstantní vlhkost a zajišťuje, že aroma doutníku není ovlivněno jinými doutníky. Všechny doutníky potom vložíme do dalšího, hermeticky uzavřeného obalu, aby neztrácely požadovanou vlhkost a svěžest. Následně doutníky poskládáme do speciálního kartonu z extra silné papírové lepenky, který doutníky chrání před vnějšími vlivy a mechanickým poškozením. Tím dosáhneme velmi vysoké ochrany našich prémiových doutníků na cestě k Vám.

Také celé kompletní krabice (obchodní balení) doutníků jsou samozřejmě rovněž pečlivě zabaleny, aby se zabránilo ztrátě vlhkosti a mechanickému poškození při přepravě do místa určení.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.