Vážení zákazníci, máte potíže s ověřením věku? Volejte nám na číslo 602 813 268! Rádi Vám poradíme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme Vám. 

Doutníky výhodné balení Box -%

doutníky - výhodná balení

Jestli jste již objevili své oblíbené doutníky z naší nabídky, není nic jednoduššího než si objednat celou krabici a užívat si je v plné míře. Ať už hledáte dárek pro muže, obchodní partnery nebo si chcete dopřát luxusní zážitek sami sobě, naše výhodná balení doutníků jsou tou správnou volbou.

Navíc vám přinášíme ještě větší výhodu – slevu 5-10% na celá obchodní balení doutníků! I když může být tato sleva omezena akčními cenami, nákup celého balení vždy představuje výhodnou volbu.

Ať už preferujete doutníky z Dominikánské republiky, Nikaragui, Hondurasu nebo jiných oblíbených regionů. Naše výhodná balení doutníků ocení každý nadšenec.

Pro správné uchování vašich doutníků doporučujeme využít humidor, který zajistí optimální podmínky pro uchování jejich čerstvosti a chuťových vlastností. Kromě toho nabízíme také široký výběr příslušenství, jako jsou ořezávače na doutníky, popelníky na doutníky nebo například zvlhčovače a vlhkoměry.

Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo máte jakékoli dotazy ohledně naší nabídky. Stačí nás kontaktovat a rádi vám pomůžeme.

 
490
949014909490
Značky

Stránka 1 z 3 - 75 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 75 položek celkem