Důležité upozornění! Od 11. do 16. června jsme mimo kancelář. Vaše objednávky budeme vyřizovat se zpožděním až dne pondělí 17. červen 2024. Děkujeme za pochopení. Vážení zákazníci, máte potíže s ověřením věku? Volejte nám na číslo 602 813 268! Rádi Vám poradíme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme Vám. 

1/ O společnosti

 doutníky - do článku

Společnost deLAMOTT dováží do České republiky prémiové doutníky ze všech významných světových oblastí pěstování tabáku a výroby doutníků. Dovážíme doutníky z Dominikánské republiky, Hondurasu,  Nikaragui a Panamy. Jedná se zejména o doutníky značek LEONEL, OSCAR LEAF, BLANCO, CULTURE, CENTENARIO ANEJO, MIRO, PLACERES RESERVA, CASA ALEGRIA, HERNANDEZ RUIZ a mnohé další vysoce kvalitní a cenově příznivé doutníky. V České republice zastupujeme italskou firmu MARCONI, která se řadí mezi absolutní světovou špičku ve výrobě luxusních humidorů na doutníky. Dovážíme stylové doplňky pro kuřáky doutníků s prestižní značkou TONINO LAMBORGHINI, humidory, zapalovače, ořezávače, pouzdra a popelníky na doutníky. Do České republiky také dovážíme kuřácké potřeby světoznámé značky PIERRE CARDIN, kuřácké potřeby značky CASETI, dýmky Angelo a kuřácké potřeby Angelo, kožená pouzdra na doutníky LECERF. Vyrábíme a prodáváme dýmky Prague Pipes.

V oboru působíme již od roku 1996. 

Správnému skladování doutníků v humidoru, s automatickou regulací teploty a vlhkosti vzduchu, věnujeme maximální pozornost a soustavnou péči. Doutníky, které si u nás koupíte jsou se zárukou 100% kvality. Na základě vlastních dlouholetých zkušeností, Vám v případě potřeby, odborně a s ochotou poradíme při Vašem nákupu. V kuřáckém klubu Vás očekává klidná, příjemná atmosféra, profesionální jednání a osobní přístup k Vašim konkrétním požadavkům. Prémiové doutníky, které si u nás koupíte, si můžete vychutnat již přímo v místě. Těšíme se na Vaši návštěvu.

deLamotte, jméno našich předků, bylo na počátku. Jméno starého francouzského rodu, rytířů z Frintropu. Do Čech je přivedla 30.letá válka, ve které museli statečně bojovat. deLamotte stopa pokračuje po dalších 250 letech také v Hostivicích u Prahy. Právě tady si jeden z mnoha potomků, Arsene J. deLamotte, otvírá krátce po I. světové válce obchod s loveckými zbraněmi a střelivem. Již zanedlouho přišla ovšem zase další válka a prodej všech zbraní je přísně zakázán. Jeho syn Jan deLamotte se však nenechá nepřízní osudu odradit od obchodování a založí v Praze nový podnik na výrobu a prodej zlatnického a stříbrnického zboží. Janovým smutným údělem se bohužel stává únor 1948 a následné věznění v jáchymovském lágru. Navázat na rodinnou obchodní tradici se rozhodl až vnuk  pana Jana deLamotte, inženýr Michal Charvát. V roce 1996 vzniká v Praze společnost deLAMOTT, spol. s r.o., která nese toto jméno jako trvalý odkaz a důstojnou vzpomínku na dědečkovu památku.

Společnost deLAMOTT si trvale zakladá na pevně zakořeněných konzervativních obchodních hodnotách. Naším cílem je nabízet výhradně kvalitní zboží a poskytovat prvotřídní služby zákazníkům při zachování příznivé cenové hladiny.  Novou inspiraci pro neustálé zdokonalování naší obchodní činnosti vytrvale čerpáme pravidelnou účastí na odborných výstavách a veletrzích, které pro nás představují významný zdroj nových produktů.  Rodinný obchod s doutníky a luxusními kuřáckými potřebami dlouhodobě úspěšně rozvíjíme.

Filozofií společnosti deLAMOTT je hluboké přesvědčení, že jen kvalita a spokojenost zákazníků je receptem na úspěch.

S úctou 

Ing. Michal Charvát, jednatel společnosti