Důležité upozornění! Od 11. do 16. června jsme mimo kancelář. Vaše objednávky budeme vyřizovat se zpožděním až dne pondělí 17. červen 2024. Děkujeme za pochopení. Vážení zákazníci, máte potíže s ověřením věku? Volejte nám na číslo 602 813 268! Rádi Vám poradíme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme Vám. 

Doutníky La Aurora

Společnost La Aurora je nejstarší výrobce doutníků v Dominikánské republice, vyrábí prémiové doutníky srdcem, se skutečnou láskou a vášní. Během spousty let historie společnosti se objevilo několik různých typů doutníků La Aurora, byly to skutečné milníky v historii společnosti, vytvořené majiteli a master blendery. La Aurora nyní oživila nejúspěšnější a nejoblíbenější směsi, aby překlenula propast mezi tradicí a moderností.

Doutníky La Aurora 1962 Corojo a La Aurora 1987 Connecticut jsou nové řady doutníků uvedené na trh při příležitosti výročí založení rodinné firmy La Aurora, která vyrábí prémiové doutníky již více než 120 let.

Doutníky uvedené edice jsou věnovány právě těm letům, ve kterých začali blendeři v La Auroře pracovat s druhy krycích listů Corojo a Connecticut. Podle toho je dán i název doutníků.

Doutníky La Aurora 1962 Corojo  jsou krémově jemné doutníky střední síly s příjemně vyváženou chutí a vůní pražené kávy, cedrového dřeva a stopou květin a sušeného ovoce. Během celého kouření je s různou intenzitou patrná lahodná medová příchuť.
Náplň doutníků se skládá ze směsi prvotřídních tabáků z Nikaragui a Dominikánské republiky. Vázací list je z tabákového listu typu Sumatra, vypěstovaného v Ekvádoru. Krycí list doutníků z tabákového listu kubánského typu Corojo nádherně prezentuje doutník již na první pohled.

Doutníky La Aurora 1987 Connecticut s krycím listem Shade wrapper z Ekvádoru, tabákovou náplní z Nikaraguy a Dominikánské republiky a ekvádorským vázacím listem jsou mírné až středně silné doutníký s chutí a vůní krémové smetany, s tóny cedrového dřeva a oříšků, patrná je pikantní a osvěžující stopa citrusů.

Balení doutníků je 20 kusů v dřevěné krabici.

 

Nejprodávanější

169
319011693190
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem