OMEZENÍ PROVOZU E-SHOPU – ZPOŽDĚNÍ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVEK: Vaše objednávky přijaté v období od pondělí 25.09.2023 do neděle 08.10.2023. budeme vyřizovat (předávat dopravci) se zpožděním až dne: úterý 10. říjen 2023. Děkujeme Vám za pochopení.

Dapper El Borracho

 

Silný výraz a přitom jemný půvab – doutníky Dapper El Borracho Vás přesvědčí, že v uvedených slovech nemusí být žádný rozpor. Doutníky zaujmou silou nikaragujských tabáků v náplni, ale vůbec nezanedbávají to nejdůležitější: chuť. To je možné pouze pečlivým výběrem těch nejlepších odrůd tabáku a dobře vyzrálých listů, které dodávají doutníkům Dapper El Borracho plné aroma a ušlechtilou chuť. Vulkanické půda v Nikaragui, bohatá na živiny a minerální látky, poskytuje tabákovým rostlinám jedinečné podmínky. S doutníky Dapper El Borracho opravdu ochutnáte skvělý a jedinečný tabák.
 

Vůně a chuť Dapper El Borracho je konzistentní, bohatá a přesvědčí svojí plností a silou.

Lahodná chuť hořké čokolády se výborně snoubí s povzbuzujícími vůněmi cedrového dřeva a vytváří sofistikovanou kompozici. K retronazálnímu čichovému vjemu se postupně přidávají komplexní citrusové tóny s tropicko-květinovými složkami a  požitek z kouření se posouvá na zcela novou nejvyšší úroveň.

 

 
279
599012795990
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem