Důležité upozornění! Od 11. do 16. června jsme mimo kancelář. Vaše objednávky budeme vyřizovat se zpožděním až dne pondělí 17. červen 2024. Děkujeme za pochopení. Vážení zákazníci, máte potíže s ověřením věku? Volejte nám na číslo 602 813 268! Rádi Vám poradíme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme Vám. 

Dapper El Borracho

 

Silný výraz a přitom jemný půvab – doutníky Dapper El Borracho Vás přesvědčí, že v uvedených slovech nemusí být žádný rozpor. Doutníky zaujmou silou nikaragujských tabáků v náplni, ale vůbec nezanedbávají to nejdůležitější: chuť. To je možné pouze pečlivým výběrem těch nejlepších odrůd tabáku a dobře vyzrálých listů, které dodávají doutníkům Dapper El Borracho plné aroma a ušlechtilou chuť. Vulkanické půda v Nikaragui, bohatá na živiny a minerální látky, poskytuje tabákovým rostlinám jedinečné podmínky. S doutníky Dapper El Borracho opravdu ochutnáte skvělý a jedinečný tabák.
 

Vůně a chuť Dapper El Borracho je konzistentní, bohatá a přesvědčí svojí plností a silou.

Lahodná chuť hořké čokolády se výborně snoubí s povzbuzujícími vůněmi cedrového dřeva a vytváří sofistikovanou kompozici. K retronazálnímu čichovému vjemu se postupně přidávají komplexní citrusové tóny s tropicko-květinovými složkami a  požitek z kouření se posouvá na zcela novou nejvyšší úroveň.

 

 
279
599012795990
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem