Osobní odběr objednávek nebo návštěvu spojenou s výběrem zboží na naší provozovně Nehvizdy je možné uskutečnit pouze po předchozí telefonické dohodě. Volejte telefonní číslo +420 602 813 268. Děkujeme Vám za pochopení.

Dapper El Borracho

 

Silný výraz a přitom jemný půvab – doutníky Dapper El Borracho Vás přesvědčí, že v uvedených slovech nemusí být žádný rozpor. Doutníky zaujmou silou nikaragujských tabáků v náplni, ale vůbec nezanedbávají to nejdůležitější: chuť. To je možné pouze pečlivým výběrem těch nejlepších odrůd tabáku a dobře vyzrálých listů, které dodávají doutníkům Dapper El Borracho plné aroma a ušlechtilou chuť.

Vulkanické půda v Nikaragui, bohatá na živiny a minerální látky, poskytuje tabákovým rostlinám jedinečné podmínky. S doutníky Dapper El Borracho opravdu ochutnáte skvělý a jedinečný tabák.

Na náplň jsou použity nejkvalitnější tabáky Esteli, Jalapa a Condega, které jsou spojeny vázacím listem Rosado z údolí Jalapa. Aromatický tmavě hnědý a na první pohled nádherně mastný krycí list San Andrés Natural z Mexika dodává doutníku příjemně pikantntí příchuť, která se líbí chuťovým pohárkům.

Doutníky Dapper El Borracho se vyrábí výhradně klasickým způsobem s důrazem na prvotřídní ruční práci. Doutníky El Borracho jsou k prodeji zabaleny v hezky působící dřevěné (dárkové) krabičce s odklápěcím, opakovaně uzavíratelným víkem. Toto obchodní balení obsahuje 20 doutníků. Doutníky jsou k dispozici ve formátu Robusto nebo Toro.

Vůně a chuť Dapper El Borracho je konzistentní, bohatá a přesvědčí svojí plností a silou.

Lahodná chuť hořké čokolády se výborně snoubí s povzbuzujícími vůněmi cedrového dřeva a vytváří sofistikovanou kompozici. K retronazálnímu čichovému vjemu se postupně přidávají komplexní citrusové tóny s tropicko-květinovými složkami a  požitek z kouření se posouvá na zcela novou nejvyšší úroveň.

 

 

 
 
239
499012394990
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem