Důležité upozornění! Od 11. do 16. června jsme mimo kancelář. Vaše objednávky budeme vyřizovat se zpožděním až dne pondělí 17. červen 2024. Děkujeme za pochopení. Vážení zákazníci, máte potíže s ověřením věku? Volejte nám na číslo 602 813 268! Rádi Vám poradíme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme Vám. 

Doutníky Buena Vista

Buena Vista Dark Fired Kentucky Cigars jsou doutníky zrozené ze staleté tradice, kterou farmáři pěstující tabák v Kentucky v USA dovedli k absolutní dokonalosti. Ve speciálním procesu sušení kouřem tabák visí v udírnách nad doutnajícím dubem a bílým ořechem. Každý jednotlivý list může absorbovat jedinečné pražené, kouřové aroma, které činí tento tabák tak výjimečným.
Doutníky Buena Vista Dark Fired Kentucky jsou vzrušující bohatým složením tabákové směsi pro rolování. Náplň doutníků se skládá z tabáků sklizených v Dominikánské republice, Brazílii, Nikaragui a z tabáku Dark Fired Kentucky. Vázací list je Bahia Sumatra. Už od pohledu nádherné doutníky zdobí světle hnědý, mastný krycí list Connecticut, který pochází z Ekvádoru.
Jedinečný proces sušení tabáku DARK FIRED dává doutníkům jedinečné pražené aroma, ale doutníky si stále uchovávají příjemnou mírnou až střední sílu. Nechybí ani dřevitá a kořeněná aromata, která jdou ruku v ruce s jemnou sladkostí.
 
Doutníky Buena Vista Araperique představují mistrovské řemeslo dělané s vášní a trpělivostí. Charakteristickým rysem doutníků Buena Vista Araperique je výběr tabáku a zejména tabák Araperique v náplni . Araperique je jedním z nejvzácnějších a nejsofistikovanějších tabáků. Speciální typ pěstování a mimořádný proces zrání tabáku, které indiáni kmene Choctaw používali, činí každý list jedinečným. Tabák se sklízí list po listu a po usušení se pečlivě ručně třídí. Chutě a vůně doutníků Buena Vista Araperique jsou jedinečné, rozvíjí se dlouhodobým několikastupňovým komplexním zráním tabáku ve vrstvách. Araperique společně s tabáky z Dominikánské republiky, Peru, Brazílie a Nikaraguy náplni, sumaterským vázacím listem z Ekvádoru a s hedvábným, lesklým ekvádorským krycím listem z Connecticutu se rozvíjí jako plně konzistentní a harmonicky, vyvážená melanž mírné až střední síly s jemným aroma kávy, skořice a ovoce, která okouzlí nos a patro.
 
 

Nejprodávanější

199
129011991290
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem