Důležité upozornění! Od 11. do 16. června jsme mimo kancelář. Vaše objednávky budeme vyřizovat se zpožděním až dne pondělí 17. červen 2024. Děkujeme za pochopení. Vážení zákazníci, máte potíže s ověřením věku? Volejte nám na číslo 602 813 268! Rádi Vám poradíme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme Vám. 

Doutníky Culture Nicaraguan Reserve

Nová řada doutníků Culture Nicaraguan Reserve je poctou kulturní rozmanitosti pěstování tabáku a výroby doutníků v oblasti Karibiku.

S novou tabákovou směsí Maduro zažijete intenzivní požitek z kouření. Doutníky Culture Nicaraguan Reserve jsou vyjádřením tradičních hodnot a moderního životního stylu zároveň.

Culture Nicaraguan Reserve spojuje fanoušky doutníků z celého světa pod heslem savoir-vivre.

Nově namíchaná tabáková směs Maduro lahodně kombinuje jemně sladké chutě a vůně s nádhernou kořenitostí a lehkou zemitostí a zve vás k objevování rozmanitosti světa doutníků.

Nikaragujské tabáky nejvyšší kvality, které se používají jak v náplni, tak pro vázací a sytě hnědý Maduro krycí list, zajišťují skutečné potěšení z kouření a radost z každého potáhnutí po celou dobu hoření doutníku.

 

Nejprodávanější

99
29901992990
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem