OMEZENÍ PROVOZU E-SHOPU – ZPOŽDĚNÍ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVEK: Vaše objednávky přijaté v období od pondělí 25.09.2023 do neděle 08.10.2023. budeme vyřizovat (předávat dopravci) se zpožděním až dne: úterý 10. říjen 2023. Děkujeme Vám za pochopení.

Doutníky Casa de Alegria Suave

Doutníky Casa Alegria Suave jsou jemné, smetanově krémové doutníky, které osloví nejen začínající fanoušky doutníků, ale i zkušené fajnšmekry.

Doutníky Casa Alegria Suave se vyrábí v Nikaraguii. Tabákovou směs v náplni doutníků tvoří vynikající nikaragujské tabáky. Vázací list je z Indonésie a krycí list pochází z Ekvádoru. Celkový dojem doutníků Casa Alegria Suave je mírně silná povaha a plná harmonie.

Sérii doutníků Suave od Casa Alegria Vám nabízíme ve 2 různých oblíbených formátech. Jde o malý formát Torpedito, který je příjemnou variací na standardizované Petit Corona nebo Petit Panatela, a klasický formát Robusto.

Chuť doutníků Casa Alegria Suave je smetanově jemná a krémová. Vůně je velmi příjemná, nevtíravá. Síla doutníků je zcela mírná. Lehce kořeněné tóny se přidávají během kouření a podtrhují lahodný dojem.

Doutníky Casa Alegria Suave jsou nikaragujský bestseller a náš tip na nákup!

 
109
249011092490
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem