Vážení zákazníci, máte potíže s ověřením věku? Volejte nám na číslo 602 813 268! Rádi Vám poradíme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme Vám. 

6/ Velkoobchodní prodej

doutníky - do článku

Pro vstup do aplikace Velkoobchod je nutné se registrovat zde:

https://www.doutniky24.cz/registrace/ 

Poté, co potvrdíme Vaší registraci, se Vám po přihlášení zobrazí produkty s velkoobchodní cenou.

Společnost deLAMOTT, spol. s r.o. nabízí vzájemně výhodnou spolupráci všem obchodníkům, zejména z oboru prodeje tabákových výrobků a dárků určených pro muže. Přivítáme spolupráci s reklamními agenturami, pro které umíme zajistit zajímavé propagační předměty pro konečné zákazníky.

Náš sortiment je zaměřen v první řadě na širokou nabídku prémiových doutníků, humidorů na doutníky a doplňků pro kuřáky doutníků (pouzdra na doutníky, popelníky na doutníky, ořezávače a zapalovače na doutníky). Pro partnerské prodejny máme připravený ucelený program, včetně vybavení humidorem vhodným humidorů pro další prodej doutníků. Doutníky dodáváme do golfových klubů, hotelových prodejen, barů a restaurací.

Další významnou část naší nabídky tvoří dýmky a příslušenství pro kuřáky dýmek (pouzdra na dýmky, stojánky na dýmky. Dýmkové zapalovače a popelníky atd.). Vyrábíme dýmky pod vlastní obchodní značkou Prague Pipes. V našich možnostech je zajistit pro Vás výrobu dýmek s požadovaným značením nebo bez označení. Dýmky z naší vlastní produkce můžete najít např. v prodejnách GECO a v obchodním programu společnosti DanCzek a společnosti Fortis DB. Velká část dýmek z naší výroby je určena také na export, zejména do Německa.

Důležitým prvkem naší nabídky jsou kuřácké potřeby. Prodáváme zapalovače, popelníky, pouzdra na cigarety a balící strojky na cigarety.

Součástí naší nabídky je dále také zboží, které lze hromadně označit jako nekuřácké zboží dárkové povahy (např. likérky – placaté nerez lahve na alkohol).

Naprostou většinu zboží máme skladem, k okamžitému odběru. Zboží dodáváme rychle a spolehlivě vlastní dopravou nebo prostřednictvím přepravní společnosti GLS. Případné reklamace řešíme operativně s cílem maximální spokojenosti koncového zákazníka.