Vážení zákazníci, máte potíže s ověřením věku? Volejte nám na číslo 602 813 268! Rádi Vám poradíme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme Vám. 

Nové doutníky Casa Culinaria Connecticut (Orange)

doutníky - do článku

Doutníky Casa Culinaria Connecticut (dříve Casa Culinaria Orange) Vás jistě zaujmou harmonickou a mírnou chutí a jemnou nevtíravou vůní.

Tyto velmi oblíbené doutníky jsou nyní v novém moderním designu - s pěknými, výraznými prstýnky, které zapůsobí dobrým dojmem na první pohled. 

201-4

A samozřejmě, jejich chuť je ještě lahodnější, Vylepšená tabáková směs je jemnější a plně konzistentní v celém průběhu kouření.

Doutníky se vyrábějí tradičním ručním způsobem v Nikarugui.

Doutník, který je ideální jak pro začínající fanoušky doutníků, tak i pro náruživé kuřáky doutníků, kteří hledají cenově dostupný doutník pro každodenní použití, ti všichni zde budou nadšeni.

Doutníky s jedinečným poměrem ceny a výkonu.

Důvodem je skutečnost, že doutníky Casa Culinaria nemají žádné drahé a extravagantní obaly. Doutníky získáte v praktickém a ekonomickém balíčku (bundle) Ceollphan.

Zde se totiž zaměřujeme výhradně na prvotřídní tabák. Náplň doutníků a vázací list pocházejí z Nikaraguy, zlatohnědý krycí list má původ v USA.

Vůně Casa Culinaria Connecticut jsou měkké a poddajné. Jedná se o mírný doutník se smetanově krémovou chutí s charakteristickými ořechovými tóny.

 

201-3

 

> OBJEDNÁVEJTE ZDE <