Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás tímto upozornit na mimořádné omezení provozu eshopu ve dnech: 26.září až 30.září 2020. Objednávky přijaté v tomto období budou vyřízeny až dne: pátek 02.říjen 2020. Děkujeme Vám mnohokrát za pochopení.

7/ Jak skladovat doutník?

doutníky - do článku

Skladujte doutníky jedině v humidoru z kvalitního cedrového dřeva. Nezbytným předpokladem pro zajištění správné funkce humidoru na doutníky je použití výběrového, vysoce vyzrálého, cedrového dřeva při samotné výrobě humidoru. Cedrové dřevo je přirozeně velmi odolné proti vzniku škodlivé plísně a také jeho aroma se dokonale snoubí s chutí doutníků a tím velmi příznivě působí na skladované doutníky.

Správnému skladování doutníků v humidoru, s automatickou regulací teploty a vlhkosti vzduchu, věnujeme maximální pozornost a soustavnou péči. Doutníky, které si u nás koupíte jsou vždy čerstvé, krásně aromatické a se zárukou 100% kvality. A navíc je samozřejmé, že zboží Vám nabízíme za příznivé ceny. Jsme přímými dovozci, máme pod plnou kontrolou všechny vlastní náklady a zboží od nás cestuje rovnou k Vám, bez zbytečných distributorů. Tedy i naše prodejní ceny mohou být nízké.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.