OMEZENÍ PROVOZU E-SHOPU – ZPOŽDĚNÍ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVEK: Vaše objednávky přijaté v období od pondělí 25.09.2023 do neděle 08.10.2023. budeme vyřizovat (předávat dopravci) se zpožděním až dne: úterý 10. říjen 2023. Děkujeme Vám za pochopení.

6/ Jak a kde koupit doutník

doutníky - do článku

Doutníky si kupujte jen u dobrého obchodníka, který svojí profesi dokonale ovládá. Dobrý obchodník skladuje doutníky v humidoru vybaveném vlhkoměrem na viditelném místě, tak aby si zákazník mohl hodnotu ověřit. Dobrý obchodník Vám sám nabídne doutník k vizuální i hmatové kontrole. Krycí list nesmí být poškozený a doutník musí pružit při lehkém stisknutí. Dobrý obchodník Vám doutníky pečlivě zabalí, aby zbytečně nevysychaly a mechanicky se nepoškodily. A konečně, dobrý obchodník Vám na požádání doutník také ochotně ořízne, případně i zapálí.

Správnému skladování doutníků v humidoru, s automatickou regulací teploty a vlhkosti vzduchu, věnujeme maximální pozornost a soustavnou péči. Doutníky, které si u nás koupíte jsou vždy čerstvé, krásně aromatické a se zárukou 100% kvality. A navíc je samozřejmé, že zboží Vám nabízíme za příznivé ceny. Jsme přímými dovozci, máme pod plnou kontrolou všechny vlastní náklady a zboží od nás cestuje rovnou k Vám, bez zbytečných distributorů. Tedy i naše prodejní ceny mohou být nízké.