OMEZENÍ PROVOZU E-SHOPU – ZPOŽDĚNÍ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVEK: Vaše objednávky přijaté v období od pondělí 25.09.2023 do neděle 08.10.2023. budeme vyřizovat (předávat dopravci) se zpožděním až dne: úterý 10. říjen 2023. Děkujeme Vám za pochopení.

4/ Humidory Marconi serie Vintage

doutníky - do článku

Humidory na doutníky Marconi - limitovaná edice Vintage

Koncem 19. století začala rychle prosperovat výroba doutníků v celé Jižní Americe a na Kubě, zejména díky podnikatelskému duchu mnoha místních výrobců a rozvoji spolupráce s bohatými americkými a anglickými společnostmi a také díky mimořádně výhodným klimatickým a přírodním podmínkám.
Po mnoha letech tvrdé práce, během kterých se otevřely četné malé i velké továrny na výrobu doutníků, vypukne První světová válka a krize v tabákovém průmyslu, která je s ní spojená přináší mnoha výrobcům mohutnou ztrátu trhů a jsou donuceni postupně ukončit výrobu. Na uchování památky slavných značek jsou  určeny humidory "LA Sabrosa", "LA Lealtad" a "ANTONIO Orsini". 

Image   Image

Limitovaná edice humidorů MARCONI - VINTAGE je dodávána s lakem ve vysokém lesku ve 2 barevných variantách - černý lak nebo - krémově bílý lak. K dispozici jsou vždy 3 motivy vyobrazení na víku humidoru. Rozměry humidorů jsou 280*280*135 mm, s kapacitou cca 60ks doutníků. Humidory jsou vybaveny zvlhčovačem a vlasovým vlhkoměrem.